۵ کتابی که هر آرایشگری باید خوانده باشد!

در این پست، ۵ کتاب ضروری که برای موفقیت آرایشگران و مدیران سالن نوشته شده را معرفی خواهیم کرد. این کتاب ها بر اساس رفتار شناسی موفقیت بانوان در جامعه نوشته شده است که می تواند کمک بسیار زیادی به مدیران سالن های زیبایی بکند.

۱) کتاب شجاع نه بی نقص

کتاب شجاع باش دختر: شهامت ترک کمال گرایی برای دختران به قلم ریشما سوجانی، که از پرفروش‌ترین عناوین نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال محسوب می‌شود، بینش‌ها و روش‌های قدرتمندی را با شما در میان می‌گذارد تا از «نیاز به کمال» رهایی یابید و در تمام زندگی راه شجاعت را در پیش بگیرید.

برای دانلود خلاصه صوتی کتاب شجاع نه بی تقص روی لینک زیر کلیک کنید.

https://zarebin.ir/avaplus/detail/1525191204

 

۲) کتاب سایکو سایبرنتیک

برنامه کمک به خودی که زندگی میلیونها نفر را تغییر داد…اکنون به روز شده و گسترش یافته است. با بیش از سی نسخه و تمرین آموزش ذهن که به شما کمک می کنند آموزه های مالتز را اجرا کنید. کتاب پرفروش سایکوسایبرنتیک دکتر مالتز از زمان انتشارش در ۱۹۶۰ الهام بخش و ارتقا دهنده زندگی بیش از سی میلیون نفر بوده است.

برای دانلود خلاصه صوتی کتاب سایکو سایبرنتیک روی لینک زیر کلیک کنید.

https://zarebin.ir/ava/detail/1622369633?q=%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C%DA%A9%D8%B3

 

۳) کتاب شرمنده نباش دختر

امید به بهتر شدن زندگی، امید به بهتر شدن خودتان، امید برای انگیزه گرفتن و متمرکز شدن برای رسیدن به هدف، به‌ تنهایی هیچ ارزشی ندارد. باید برای رسیدن به موفقیت برنامه‌ریزی کنید. باید آگاه باشید و همین الان تصمیم بگیرید که دوست دارید چه کسی باشید و هرآنچه می‌خواهید را به دست بیاورید. در این کتاب خواهید خواند…

برای دانلود خلاصه صوتی کتاب شرمنده نباش دختر روی لینک زیر کلیک کنید.

http://51.255.9.239/Books/Summary/E-Safavizade/Do00not%20_be-ashamed-girlll/b-o-k/Sharmande-nabash-dokhtar.mp3

 

۴) کتاب خودت باش دختر

 

تا به‌ حال این فکر به‌ سرتان زده که آن‌ قدرها هم که باید خوب نیستید؟ که به‌ اندازۀ‌ کافی لاغر نیستید؟ که مادر بدی هستید؟ آیا این فکر به سرتان زده که لیاقت‌تان همین‌ است که با شما بدرفتاری شود؟ که هیچ ارزشی ندارید و هرگز به ‌جایی نخواهی رسید؟

تمامی این‌ها دروغ است… در ادامه کتاب خواهید خواند…

برای دانلود خلاصه صوتی کتاب خودت باش دختر روی لینک زیر کلیک کنید.

http://51.255.9.239/Books/Summary/E-Safavizade/girl-wash.your-face/B000k/Khodat-bash-dokhtar.mp3

 

۵) کتاب زندگی های خیلی خوب

اگر به مطالعه آثار انگیزشی و الهام‌بخش علاقمندید، خواندن این کتاب را به شما توصیه می‌کنیم. این اثر یکی از درخشان‌ترین آثار ادبیات خودیاری است.

برای دانلود خلاصه صوتی کتاب زندگی های خیلی خوب روی لینک زیر کلیک کنید.

https://taaghche.com/audiobook/112330/%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%A8

امیرمحمد نادری

امیرمحمد نادری

از سال 97 فعالیت خودم رو در زمینه دیجیتال مارکتینگ به‌طور جدی شروع کردم و هم اکنون در کنار کسب و کار‌های خودم در سال 1402 به طور تخصصی در زمینه بیزینس کوچینگ صنعت زیبایی مشغول هستم.
اشتراک گذاری مطلب:
عضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت‌ها

سایر پست‌ها

0
نظر شما مهمه! در قسمت کامنت‌ها مطرح کنیدx