ترفند های هشتگ گذاری در اینستاگرام در سال ۲۰۲۲ + معرفی سایت

هشتگ چیست؟

همه شما حتما کلمه های آبی رنگ را زیر پست ها دیده اید که این کلمات به واسطه علامتی به اسم هشتگ (#) رنگشان عوض شده است در این آموزش می‌خواهیم در مورد اهمیت هشتگ برای پست شما صحبت کنیم و بگوییم که چگونه این کلمات باعث بیشتر شدن بازدید پیج و فالوئرها می شود.

انواع روش های هشتگ گذاری

۱) استفاده از سایت

راحت ترین و ساده ترین راه برای پیدا کردن هشتگ استفاده از سایت هایی مانند متا هشتگ است که شما میتوانید به راحتی کلمات کلیدی خود را به سایت بدهید و سپس سایت به شما هشتگ هایی که مرتبط با آن کلمه است را نشان می‌هد.

۲) الگوبرداری از رقبا

یکی دیگر از روش های پیدا کردن هشتگ مناسب، بررسی پست های موجود در قسمت Top posts هشتگ های مرتبط با حوزه کاری شماست که این امکان را به شما می دهد تا بفهمید که رقبایتان از چه هشتگ هایی استفاده می کنند تا بتوانید از آن ها الگو برداری کنید. اما توجه داشته باشید که پیج هایی با فالوور بیش از صد هزار نفر را ملاک کار خود قرار ندهید زیرا استراتژی هشتگ گذاری در این پیج ها پیشرفته و متفاوت است.

۳) خودتان را جای کاربر قرار دهید

یکی دیگر از کار هایی که می‌توانید انجام دهید این است که خود را جای کاربر گذاشته و تصور کنید که اگر جای فالوورتان بودید، چه هشتگی را سرچ می کردید.
مثلا اگر در پاییز هستیم و پست شما در رابطه با مانتو های پاییز است ابتدا علامت # را گذاشته سپس کلمه مربوطه را می‌نویسیم : #مانتو_پاییزه

توجه❗️❗️

نکته اول:

همانطور که دیدین بین دو کلمه از علامت _ یا آندرلاین استفاده کردیم چون اگر از فاصله استفاده می کردیم کلمه دوم ما دیگر آبی نبود پس همیشه حواستان به این نکته باشد هر اندازه که کلمه شما طولانی باشد حتما باید از _ استفاده کنید و معمولا نباید بیشتر از سه کلمه باشد. مثلا اگر می خواهید هشتگ ظرف مسی را بنویسید باید به شکل #ظرف_مسی بنویسید.

نکته دوم:
نکته بعدی این است که همیشه ۲گروه هشتگ برای پستتان درست کنید سپس تست کنید ببینید کدوم یکی از گروه ها باعث می‌شوند که پست شما بازدید بیشتری داشته باشد و از آن پس از آن گروه استفاده کنید اما بهتر است گاهی بعضی از هشتگ ها را با آن یکی گروه عوض کنید که هشتگ هایتان تکراری نشود زیرا اگر هشتگ همه پست هایتان یکی باشد باعث می‌شود اینستاگرام شما را ربات تشخیص دهد.

محدودیت استفاده از هشتگ در پست چه تعداد است ؟

تعداد هشتگ‌های پست ها معمولا از ۵ الی ۶ تا شروع می‌شود تا جایی که اینستاگرام به ما اجازه دهد که ۳۰ عدد است اما برخی از تحلیلگران نظرشان روی ۱۱ هشتگ است که اگر می خواهید بیش از آن هشتگ گذاری کنید میتوانید در کامنت هشتگ ها را قرار دهید.

علت استفاده از هشتگ در اینستاگرام چیست؟

هشتگ باعث می‌شود تا پست شما بازدید بیشتری داشته باشد و زمانی که کاربر شما هشتگی که شما استفاده کرده اید را سرچ میکند پست شما نشان داده شود.
و اینستاگرام راحت تر بتواند پست شمارا در دسته بندی درست قرار دهد.

چرا باید از هشتگ در استوری هایمان استفاده کنیم؟

شما میتوانید با گذاشتن علامت # مانند پست هایتان در استوری هایتان هم از هشتگ استفاده کنید که استفاده از هشتگ و لوکیشن در استوری باعث دیده شدن بشتر استوری شما می‌شود.

هشدار مهم، خطر شادوبن شدن!

اگر فعالیت شما در اینستاگرام طوری باشد که هوش مصنوعی شما را رباط تشخیص دهد که برای سایر کاربران آزار و اذیت ایجاد می کند شما را شادوبن می کند که موجب کاهش بازدید های شما خواهد شد.

چگونه متوجه بشویم که شادوبن شده ایم؟

برای اینکه متوجه بشوید که حساب کاربری شما شدوبن شده است یا خیر کافی است بلافاصله بعد از انتشار پست به هشتگی که در پست خود استفاده کرده اید بروید و در قسمت recent posts آن هشتگ ببینید که پست شما وجود دارد یا خیر اگر پست شما نبود به معنی ان است که شما شدوبن شده اید.

چگونه شادوبن میشویم؟

محدود بودن تگ ها و هشتگ ها.
از گذاشتن هشتگ های ممنوعه و تکراری اجتناب کنید.

برای دریلفت اطلاعات بیشتر مقاله ی دلایل ریپورت شدن اینستاگرام و رفع آن را مطالعه کنید.

کیانا استرکی

کیانا استرکی

اشتراک گذاری مطلب:
عضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت‌ها

سایر پست‌ها

0
نظر شما مهمه! در قسمت کامنت‌ها مطرح کنیدx