آموزش تصویری ایجاد پرسش های متداول در دایرکت اینستاگرام

آموزش تصویری ایجاد پرسش های متداول در دایرکت اینستاگرام

اینستاگرام در آپدیتی جدید این قابلیت را در پیج‌های بیزنسی و کریتور قرار داد که صاحبان این حساب‌ها بتوانند بخشی تحت عنوان پرسش‌های متداول به پیج خود اضافه کنند تا کاربران هنگام ارسال پیام در دایرکت، این پرسش‌های متداول را ببینند و سریعا پاسخ خود را دریافت کنند؛ بدون اینکه صاحب پیج اقدام اضافه‌ای انجام دهد. این قابلیت برای همه پیج‌هایی که تعداد بالایی دایرکت دریافت می‌کنند بسیار مفید است و با استفاده از قابلیت FAQ اینستاگرام، می‌توانند سرعت پاسخگویی دایرکت خود را چندین برابر کنند. اگر میخوای پیجتو بیزنسی کنی اینجا کلیک کن!

سوالات متداول به کسانی که قصد دارند در دایرکت به شما پیام بدهند نشان داده می‌شود و کاربران در صورت کلیک بر روی هر یک از سوالات، بلافاصله پیامی که شما در جواب آن سوال تعریف کردید را دریافت خواهند کرد. مانند تصویر زیر:
نحوه فعالسازی سوالات متداول اینستاگرام یا FAQ اینستاگرام
برای فعالسازی این قابلیت ابتدا نیاز است که یک پیج بیزنسی یا کریتور داشته باشید. سپس برای فعالسازی قابلیت سوالات متداول، مراحل زیر را قدم به قدم اجرا کنید.

 

۱- ابتدا به تنظیمات اینستاگرام مراجعه کنید.

 

 

۲- و اگر پیج شما بیزنسی است، روی گزینه Business کلیک کنید.

 

۳- سپس در این مرحله اگر پیج شما کریتور است، روی گزینه Creator کلیک کنید.

 

۴- سپس به بخش Frequently Asked Questions مراجعه کنید.

 


۵- وارد این بخش که شدید روی گزینه Set Up کلیک کنید.

 

۶- در مرحله بعد در کادر اول سوال متداول برای نمونه وارد کنید و در قسمت دوم، جواب آن را وارد کنید.

 

 

۷- و سپس روی تیک آبی گوشه بالای صفحه کلیک کنید.مشاهده خواهید کرد که پس از تایید، این سوال و جواب به لیست سوالات متداول اضافه خواهد شد و از این به بعد کاربران در ابتدای شروع چت با شما این سوالات متداول را خواهند دید و می‌توانند روی آن‌ها کلیک کنند.

۸- در مرحله‌ی آخر، اگر می‌خواهید این سوالات متداول در دایرکت اینستاگرام شما نشان داده شود، گزینه‌ی نمایش سوال یا همان Show Question را فعال کنید!

فاطمه سادات هاشمی

فاطمه سادات هاشمی

اشتراک گذاری مطلب:
عضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت‌ها

سایر پست‌ها

0
نظر شما مهمه! در قسمت کامنت‌ها مطرح کنیدx