آموزش نحوه ایجاد محدودیت در اینستاگرام

شبکه های اجتماعی با وجود مزایای بی شماری که برای مردم به همراه داشته اند، گاهی اوقات موجب ایجاد اختلال در نظم زندگی مردم نیز شده اند. بسیاری از مردم به صورت ناخودآگاه زمان بسیار زیادی را در این شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام صرف می‌کنند. در ادامه به آموزش ایجاد محدودیت در اینستاگرام که شامل محدودیت سن، استفاده، اکانت ها و … می‌شود می‌پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه ایجاد محدودیت سنی در اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب بین مردم ماست. گاهی اوقات زمان استفاده از اینستاگرام از کنترل افراد خارج می‌شود. همچنین والدین احساس نیاز می‌کنند که باید دسترسی فرزندان خود به این شبکه اجتماعی را مدیریت و کنترل کنند. برای همین قابلیت هایی در این اپلیکیشن وجود دارد که می‌توان به کنترل اینستاگرام پرداخت.
اینستاگرام یک قابلیت سقف زمانی برای استفاده از برنامه در طول روز تعیین کرده که باعبور از زمان تعیین شده برای شما پیام هشداری ارسال می‌شود که شما را ترغیب به ترک اینستاگرام خواهد کرد که به این ترتیب کنترل می‌شوید.
سپس وارد بخش پروفایل خود شوید.
در ادامه روی گزینه your activity کلیک کنید
در این صفحه نموداری را مشاهده خواهید کرد. این نمودار معرف متوسط زمانی است که در طول یک هفته گذشته در اینستاگرام صرف کرده اید. با کلیک روی هر ستون نمودار می‌توانید زمان دقیق سپری شده در آن روز را به تفکیک مشاهده کنید.

محدودیت زمانی

برای اعمال محدودیت زمانی در اینستاگرام، روی گزینه Set Daily Reminder کلیک کنید. در پنجره باز شده محدودیت زمانی مور نظر خود را تعیین نمایید. این محدودیت زمانی بین ۱۵ دقیقه تا ۸ ساعت تعریف شده است. در قسمت Notification Settings نیز می‌توانید به روی گزینه Mute Push Notification کلیک کنید. به این ترتیب بعد از سپری شدن زمان محدودیت زمانی، علاوه بر ارسال پیام اخطار، سایر پیام ها نیز در حالت سکوت قرار می‌گیرند. و می‌توانید به کار های خود برسید.

محدود کردن اکانت دیگران در اینستاگرام

یکی از راه هایی که برای مصون نگه داشتن حساب کاربری در اینستاگرام می‌توان انجام داد، محدود کردن اکانت است. اگر کسی در اینستاگرام برای شما محدودیت ایجاد می‌کند یا زیر پست هایتان کامنت های نامناسب می‌گذارند، می‌توانید اورا در لیست Resticted قرار دهید و از محدود کردن کامنت در اینستاگرام استفاده کنید
ابتدا وارد تنظیمات شوید و روی privacy بزنید سپس روی Restricted Account کلیک کنید.
در اینجا نام اکانت مورد نظر را وارد نمایید و آن را در لیست محدود شده ها قرار دهید. این کار را می‌توانید به صورت مستقیم در پروفایل اکانتی که قصد محدود کردنش را دارید نیز انجام دهید.

تنظیمات محدودیت سنی اینستاگرام

در قوانین جدید اینستاگرام کاربران باید حداقل ۱۳ سال سن داشته باشند یکی از راه هایی که شرکت فیسبوک برای کنترل سن کاربران انجام می‌دهد اعمال محدودیت سنی است.
برای استفاده از این قابلیت باید حالت تجاری پروفایل اینستاگرام خود را فعال کنید.
روی گزینه ستینگ بزنید و باتوجه به نوع حساب کاربری خود روی یکی از گزینه های بیزنس و کریتور بزنید. در صفحه جدید روی گزینه Minimum Age بزنید. در صفحه جدید می‌توانید یک سن را به عنوان پیش فرض تعیین کنید که برای همه اعمال شود‌.
هم چنین می‌توانید محدودیت سنی‌های مختلفی را برای کشور‌های مختلف تعیین کنید.

فاطمه سادات هاشمی

فاطمه سادات هاشمی

اشتراک گذاری مطلب:
عضویت
Notify of
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
جدیدترین بیشترین رای داده شده
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت‌ها
علی
علی
۱۴۰۰-۰۷-۱۰ ۰۷:۲۶

سلام میخواستم دوره آموزش ومشاوره تولیدوپخش یابازیابی وفروش انترنتی یادبیگریم فرداساعت ۱۰ پیام یازنگ بزنید ۰۹۱۶۹۳۱۸۳۱۴ یا ۰۹۳۳۸۶۲۰۲۸۳ پیام بدهید

سایر پست‌ها

1
0
نظر شما مهمه! در قسمت کامنت‌ها مطرح کنیدx