نحوه اشتراک گذاری پست و استوری دیگران

هنگامی که با استوری یا پستی مواجه شدید که تمایل دارید آن را با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید می‌توانید با استوری کردن به فالوورهایتان نمایش دهید.
برای استوری گذاشتن پست در اینستاگرام سه روش وجود دارد؛
ساده ترین روشی که برای استوری کردن پست ها یا استوری های دیگران وجود دارد که قبل از به روزرسانی اینستاگرام استفاده می‌شد این است که از پست یا استوری مورد نظر اسکرین شات بگیرید. پس از انجام این کار عکس مورد نظر در گالری شما ذخیره می‌شود.
برای استوری کردن آن ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید از طریق لمس آیکون دوربین وارد بخش استوری اینستاگرام شوید.
باکشیدن انگشت به سمت بالا عکس مورد نظر را از گالری انتخاب و پس از اعمال افکت و انجام تغییرات دلخواه آن را استوری کنید. هم چنین می‌توانید ایدی پیج مورد نظر را هم در استوری با@بیاورید که اصلاحا تگ کردن گفته می‌شود.
این روش استوری کردن عکس است (یا پست یا استوری) که کیفیت عکس کم می‌شود.
برای استوری کردن فیلم در اینستاگرام ابتدا باید آن را دانلود کنید و سپس در استوری آن را منتشر کنید
روش سوم استوری پست اینستاگرام از طریق آیکون اشتراک گذاری؛ بسیاری از برند ها از بازنشر پست در استوری به عنوان روشی برای جلب توجه مخاطبین به آخرین پست منتشر شده خود استفاده می‌کنند.
ابتدا باید پست مورد نظر را باز کنید و سپس آیکون اشتراک گذاری در زیر پست رالمس کنید و درمرحله بعد این امکان وجود دارد که پست مورد نظر را برای مخاطبین خود در دایرکت ارسال کنید. گزینه share post to your story راانتخاب نمایید.
سپس پیش نمایش داستان شما نمایش داده می‌شود. اکنون می‌توانید ویرایش های لازم را انجام دهید(متن یااستیکر به داستان خود اضافه کنید) و در نهایت گزینه share your story را برای استوری پست اینستاگرام انتخاب نمایید.
پست هایی که از طریق استوری به اشتراک گذاشته می‌شوند شامل لینک به پست اصلی و نام کاربری منتشر کننده پست خواهند بود.

فاطمه سادات هاشمی

فاطمه سادات هاشمی

اشتراک گذاری مطلب:
عضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت‌ها

سایر پست‌ها

0
نظر شما مهمه! در قسمت کامنت‌ها مطرح کنیدx