۱۴ وظایف ادمین اینستاگرام

14 وظایف ادمین اینستاگرام

برترین شبکه های اجتماعی برای کسب و کار های بزرگ و کوچک اینستاگرام می باشد. تا به حال حتما صفحاتی در اینستاگرام دیده اید که از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و لایک و کامنت های زیادی به خود اختصاص می دهند. خیلی وقت ها از خود سوال می کنید که علت این موضع په می توتند باشد؟ جواب این سوال واضح است.وظایف ادمین اینستاگرام شامل مواردی می باشد که آنها را باید به درستی انجام  دهد که این امر موجب محبوبیت صفحه مورد نظر در اینستاگرام می شود.

ادمین اینستاگرام یک شغل محسوب می شود که به صورت حضوری و غیر حضوری این مسولیت را می توان به عهده گرفت. ما در این مقاله قصد داریم وظایف ادمین اینستاگرام را شرح دهیم. با دانستن این موارد و آموزش می توانیم به ادمین اینستاگرام تبدیل شویم. در صورتی که به محیط اینستاگرام تسلط کامل را ندلرید پیشنهاد میکنم دوره جامع اینستاگرام را تهیه کنید. پس با ما همراه باشد.

وظایف ادمین اینستاگرام

اگر قصد دارید یکی از صفحات محبوب اینستاگرام را داشته باشد باید طبق یک سری اصول حرکت کنید هر ادمین اینستاگرام با توجه به مهارت هایی که دارد وظیفه هايش متفاوت است در ادامه قصد داریم این  اصول را شرح می دهیم که آگاهی لازم را برای رسید به درآمد توسط صفحه اینستاگرام خود را کسب کنید.

انتشار محتوا به صورت منظم

اوایل ظهور اینستاگرام قبل از امکان گذاشتن استوری، گذاشتن پست از مهمترین وظایف ادمین اینستاگرام بود. اما امروزه میبینیم که استوری به مهم ترین  وظایف ادمین اینستاگرام  تبدیل شده است. در واقع ادمین باید به صورت منظم محتوا را در صفحه منتشر کند.  از طرفی باید موضوع صفحه اینستاگرام خود را کامل بدانید و متناسب با موضوع، محتوا در صفحه قرار دهید. در ادامه ساعاتی که بیشتر مخاطبان شما آنلاین هستند پست  و استوری مورد نظر را منتشر کنید.

تولید محتوا

یکی از مهارت های ادمین داشتن دانش تخصصی کار با دوربین موبایل، گرفتن عکس و فیلم حرفه ای و توانایی در نوشتن کپشن است.

 ادیت محتوا

یک ادمین اینستاگرام باید توانایی کار کردن با ابزارهای ادیت عکس و فیلم را داشته باشد. این مهارت باعث ساخت محتواهای هرچه جذاب‌تر می شود که تاثیر بسیار زیادی در رشد یک پیج دارد.

ادیت محتوا

کیفیت محتوا

از دیگر وظایف ادمین اینستاگرام می توان به تولید محتوای با کیفیت اشاره کرد. در واقع ادمین باید محتوا سازی را بلد باشد و آموزش دیده باشد. برای اینکه پیج شما محبوب باشد باید از محتوای یونیک استفاده کنید. منظور از محتوای یونیک چیست؟ محتوای یونیک به محتوایی گفته می شود که خودتان آن را ساخنه باشد و از جایی کپی نکرده باشید. باید این نکته را در نظر داشته باشد که محتوایی که تولید می کنید شامل متن، تصویر،و فیلم های جذاب باشد که مخاطب به خوبی جذب این محتوا شود.

افزایش فالوور واقعی

امروزه بسیاری از صفحات را در اینستاگرام می بینیم که فالوورهای فیک دارند اما از وظایف ادمین اینستاگرام ایت است که فالوور های فعال و واقعی را به صفحه خود ورود دهند. زیرا فالوور های فیک هیچ کارایی نخواهند داشت. یکی از راه های افزایش فالوور تبادل تبلیغ با صفحه های دیگر است و دیگر روش تسلط ادمین به الگوریتم های اینستاگرام از جمله الگوریتم های اکسپلور و هشتگ گذاری است. به این صورت که در ابتدا با پیج های کوچک شروع کرده و با گذشت زمان که محبوب تر شدید با صفحات بزرگ در اینستاگرام تبادل تبلیغ کنید.

افزایش لایک و کامنت

با وجود فالوورهای بالا اگر لایک و کامنت نداشته باشید صفحه شما بی ارزش می شود. با ساخت محتواهای جذاب می توانید تعداد زیادی لایک و کامنت جمع کنید. پس از دیگر وظایف ادمین اینستاگرام افزایش لایک و کامنت است. این افزایش را می توانید با ترفند هایی مانند با گذاشتن چالش و و برگزاری مسابقات مختلف به دست بیاورید. اگر بتوانید صفحه ای در اینستاگرام داشته باشید که لایک و کامنت زیادی داشته باشد افراد زیادی برای تبلیغ به سراغ شما خواهند آمد.

پاسخ گویی به کامنت ها و دایرکت ها

ادمین ها حتما باید به موقع پاسخگو فالوئر ها باشند که ربات های اینستاگرام بدانند که شما برای فالوئر هایتان احترام قائل هستین و برای شما مهم هستن

حفظ امنیت

یکی دیگر از دیگر وظایف افزایش سطح امنیت صفحه اینستاگرام خود می باشد. برای ای کار می توان از افراد خبره در این زمینه کمک گرفت تا از هک شدن صفحه خود در مقابل رقیبان جلوگیری کرد یا می توان از رمز های قوی برای صفحه اینستاگرام خود استفاده کرد. از دیگر راه حل های ایجاد امنیت مدیریت کامنت ها می باشد.

هشتگ گذاری

با هشتگ گذاری مناسب می توان تعداد فالوور،لایک و کامنت را افزایش داد. به این صورت که برای هر پست هشتگ مناسب آن را قرار دهیم. این کار سبب می شود مخاطبان شما را راحت تر پیدا نمایند و از پیج شما دیدن کنند.در تولید هشتگ کیفیت هشتگ گذاری بسیار مهم است و سعی کنید از هشتگ های زائد و نا مرتبط استفاده نکنید که در مقاله ی

ترفند های هشتگ گذاری در اینستاگرام در سال ۲۰۲۲ + معرفی سایت می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ثبت سفارشات

همچنین ادمین می تواند در صورت توافق با کارفرما کارهای ثبت و پیگیری سفارش های پیج را هم به عهده بگیرد.

ثبت سفارشات

.

مدیریت تبلیغات در صفحه اینستاگرام

در واقع منظور از مدیریت تبلیغات این است که شما به عنوان ادمین اینستاگرام باید سعی کنید که از تبلیغ هر صفحه ای حمایت نکنید و نباید هر نوع محتوایی را در معرض دید مخاطبان خود قرار دهید. زیرا یک سری از تبلیغات آزار دهنده هستند و ممکن است مخاطبان ما از صفحه اینستاگرام ما خارج شوند.

بهینه سازی پروفایل پیج

یکی از ابعاد یک پیج حرفه ای اینستاگرام زیبا و بهینه بودن بخش هایی مانند: عکس پروفایل، هایلایت ها، بیوگرافی، نام، آی دی و کاور پست ها می باشد.

تحلیل آمار ها و روند رشد پیج

یکی از بخش های مهم اینستاگرام اطلاعات آماری یا insight می باشد که یکی از وظایف ادمین تحلیل این آمار و اطلاعات می باشد که نقش کلیدی در رشد یک پیج دارد.

روحیه انتقاد پذیری

یکی از ویژگی های شخصیتی ادمین اینستاگرام روحیه انتقاد پذیری بالا می باشد.شما به عنوان ادمین اینستاگرام باید ایرادات وارده را پشتت سر بگذارید زیرا در این راه افراد زیادی هستند که هر چقدر هم یک محتوای قوی تولید کنید باز هم از شما ایراد بگیرند. ناگفته نماند بسیاری از این انتقاد ها سبب رشد صفحه شما می شود. در نتیجه این موضوع می تواند از وظایف ادمین اینستاگرام به شمار آید.

 

مبینا مرادی پور

مبینا مرادی پور

اشتراک گذاری مطلب:
عضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت‌ها

سایر پست‌ها

0
نظر شما مهمه! در قسمت کامنت‌ها مطرح کنیدx