ترفندهای مخفی افزایش بازدید استوری اینستاگرام

ترفندهای مخفی افزایش بازدید استوری اینستاگرام

اهمیت بازدید استوری در افزایش فروش پیج

از زمانی که اینستاگرام در آپدیت خود استوری گذاشتن را قرار داد توجه کاربران به استوری ها بیشتر از پست ها شد و امروزه بخش عظمی از فروش و کسب درامد پیج ها از طریق استوری می باشد که اهمییت داشتم بازدید استورس بالا را بیش از پیش می کند. که ما در این مقاله بایدها و نباید ها ر ا به شما آموزش می دهیم.

چگونه بازدید استوری مان را افزایش دهیم؟

هشتگ گذاری

مهم ترین کاری که شما می توانید برای بالای بردن ویو استوری تان استفاده کنید هشتگ گذاری در استوری است که می توانید در مقاله ترفند های هشتگ گذاری در اینستاگرام در سال ۲۰۲۲ + معرفی سایت باید ها و نباید های هشتگ گذاری را مطالعه کنید.

استفاده از لوکیشن

یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام دهید استفاده از موقعیت مکانی در استوری تان است تا اگر کسی دنبال فروشگاه یا مکانی که شما در آن قرار دارید می گردد بتواند شمارا از روی موقعیتتان پیدا کند.

تگ کردن

شما میتوانید از منشن کردن افراد در استوری هایتان با افراد دیگر تبادل برقرار کنید. اگر از جایی خرید کردید و یا کافی شاپ و رستوران رفتید با گذاشن استوری و تگ کردن آنها گاهی باعث می شو که آن ها استوریتان را به اعنوان رضایت مشتری استوری کند باعث می شود پیج شما دیده شود.

هایلایت کردن استوری های مهم

با هایلایت کردن استوری هایتان کسی که تازه وارد پیج شما شده است با دیدن هایلایت های جذاب شما به دیدن استوری هایتان علاقه مند می شود و یا از روند پیج و کار شما با خبر می شود.

نوشتن کپشن

کار دیگری که می توانید انجام دهید با نوشتن تکست روی استوری هایتان مخاطب درک راحت تری روی استوری های شما دارد و گاهی با نوشتن بعضی از تکست ها می توانید مخاطب تان را جذب کنید.

گذاشتن پست ها در استوری

گذاشتن پست در استوری شما باعث می شود که پست شما بیشتر دیده شود و می توانید مقداری توضیح اضافی را در استوری خود بدهید اما نباید در این کار زیادروی کنید و کاربرتان را خسته کنید.

پرسش و پاسخ و گذاشتن

یکی از مهم ترین مسائل در اینستاگرام تعامل با کاربرانتان است و شما می توانید از استیکر پرسش و پاسخ استوری اینستاگرام برای دانستن نظر کاربرانتان استفاده کنید و نظر و عقیده انها را به کار بگیرید و با آنها در ارتباط باشید.

گذاشتن نظرسنجی یا poll

یکی دیگر از مدل ارتباط برقرار کردن گذاشتن نظر سنجی است که شما میتوانید با گذاشتن سوال و چند گزینه با نظره کاربران آشنا شوید و از سلایق آنها با خبر شوید.

استفاده از شمارش معکوس

یکی از مزیتهای بسیار جالب استیکر شمارش معکوس در استوری اینستاگرام، قابلیتهای جانبی آن است.

یعنی کاربرانی که استوری شما را مشاهده میکنند، اگر بر روی count down کلیک کند ۲ گزینه در اختیارشان قرار می گیرد.

میتوانند این استیکر را در استوری خود نیز به اشتراک بگذارند یا اینکه درخواست کنند هنگام به پایان رسیدن شمارنده استیکر به آنها اطلاع داده شود.

بدیهی است که این قابلیت پتانسیل بالایی برای کمک به کسب و کارها دارد.

چه زمانی استوری بگذاریم که بازدیدمان زیاد شود؟

زمان گذاشتن استوری با تعداد بازدید شما رابطه مستقیم دارد.

  1. استوری اول شما باعث می شود که کاربر مشتاق به دیدن بقیه استوری هایتان شود. استوری اول از این جهت از اهمیت بالایی برخوردار است پس دقت کنید ساعت انتشار استوری اول، بین ۹ الی ۱۱:۳۰ زمانیکه مخاطب شما تازه بیدار شده است، باشد.
  2. بهترین زمان برای انتشار استوری دوم، بین ۱۲:۳۰ الی ۱:۳۰ است.که معمولا تایم ناهار یا استراحت کارمندان است.
  3. استوری سوم را از ساعت ۴:۳۰ به بعد منتشر کنید؛ همچنین از به کار بردن استیکرهای تعاملی مثل استیکر نظرسنجی یا Poll، استیکر سوالات، استیکر شمارش معکوس، اسلایدرهای اموجی و… که در بالا توضیح داده ایم در استوری سوم غافل نشوید.
  4. در استوری چهارم همانند استوری اول، حوصله‌ی کاربر شما نباید از بین برود. برای انتشار استوری چهارم، مناسب ترین ساعت بین ۶:۳۰ الی ۷:۳۰ میباشد.
  5. بهتر است، بین ساعت ۹:۳۰ الی ۱۰:۳۰ آخرین استوری خود را منتشر کنید. از طرفی با گذاشتن استوری از ساعت ۱۲ به بعد به دلیل اینکه زمان خوابیدن کاربر است، با بازدید کم استوری مواجه میشوید.
  6. می توانید آموزش گذاشتن چند استوری متوالی در اینستاگرام را مطالعه کنید.

کارهایی که نباید در استوری انجام دهیم

داشتن فالوور فیک

اگر پیج تان فالوور فیک داشته باشد کاربر فعال نخواهد داشت در نتیجه بازدید های استوری شما هم کم می شود.

استفاده کردن پیش از حد از هشتگ

بیشترین تعدادی که شما می توانید از هشتگ در استوری تان استفاده کنید ۱۰ عدد است و نباید در استوری تان از هشتگ های تکراری و نا کارامد استفاده کنید.

بازدید استوری نخرید

بعضی از افراد برای خرید بازدید استوری از ربات افزایش بازدید اینستاگرام و یا برخی از سایت ها افزایش ویو استوری استفاده می کنند و این برنامه ها بازدید استوری فیک در اختیار شما قرار می دهند و این باعث می شود که اینستاگرام شمارا ربات بداند.

کیانا استرکی

کیانا استرکی

اشتراک گذاری مطلب:
عضویت
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنت‌ها

سایر پست‌ها

0
نظر شما مهمه! در قسمت کامنت‌ها مطرح کنیدx